LAJMI I FUNDIT:

“Duhet të gjej punë” – Luizi flet me Kiarën për jetën pas daljes nga Big Brother VIP Albania

“Duhet të gjej punë” – Luizi flet me Kiarën për jetën pas daljes nga Big Brother VIP Albania
Foto: Screenshot/YouTube

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë dy nga personazhet më të dashur të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ata pas festës së organizuar në oborr janë shtrirë së bashku dhe kanë biseduar për periudhën jashtë.

Artisti shkodran i ka thënë moderatores se gjëja e parë që do bëjë pasi të dalë nga shtëpia është të gjejë punë.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari i njohur madje i kërkoi asaj të durojë deri sa ta fitojë këtë edicion të Big Brother.

Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”
Lexo po ashtu Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”

Të njëjtit po ashtu kanë bërë biseda për të bërë gati valixhen e Kiarës, pasi është në nominim për të dalë nga shtëpia bashkë me Olta Gixharin.

“Do zgjohesh nesër, do pish kafe, pastaj do të bëjmë valixhet bashkë”, i ka thënë Luizi-Kiarës.

Ndërka pritet të shihet nesër (e shtunë) se si do të shkojë ky nominim apo nëse do të ketë një ndryshim. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Kalo në kategori