0Shares

Në pjesën veriore t Mitrovicës, të martën në orët e hershme të mëngjesit është djegur një veturë dhe është dëmtuar një tjetër duke u goditur nga të shtënat me armë zjarri.

Zyrtarë të Policisë u kanë thënë medieve se persona të panjohur rreth orës 02.10 kanë djegur një veturë pronar i të cilës është një serb i Kosovës, pjesëtar i Policisë së Kosovës, raportojnë mediat.

Më herët me të shtëna armësh ishte dëmtuar një veturë, po ashtu pronë e një serbi nga Kosova. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)