0Shares

Superylli televiziv amerikan, Kim Kardashian, ka pohuar se një gjykatës i ka thënë se do të divorcohet përfundimisht nga Kris Humphries gjatë këtij viti.

Kim ka qenë e martuar për 72 ditë me Kris Humphries dhe pas shumë fjalëve dhe kundërshtimeve ende nuk është arritur akordi dhe ata nuk janë divorcuar.

Kim momentalisht është shtatzënë me Kanye West, të dashurin e saj me të cilin nuk po mund të martohet pa u divorcuar.

“Është një ëndërr shumë e shtrenjt që nuk do të më lërë të vetmuar. Është një gjë që është dashur të ndodhë që moti. Unë jam e stresuar pasi nuk është dashur të vijë deri këtu. Një gjykatës më ka thënë se unë do të jem e divorcuar gjatë vitit 2013”, ka thënë Kim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)