0Shares

Kara DioGuardi, ish-vlerësuesja e spektaklit American Idol, do të bëhet nënë.

Vajza e politikanit të njohur me prejardhje shqiptare dhe presidentit të Ligës Qytetare Shqiptaro Amerikane, Joseph DioGuardi, dhe burri i saj Mike McCuddy do ta mirëpresin fëmijën e parë përmes një nëne surrogate gjatë javëve të ardhshme.

“Ne mezi presin lindjen e shëndetshme dhe të gëzuar të djalit tonë Greyson James Carroll McCuddy”, ka thënë DioGuardi, 42-vjeçare, për revistën People. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)