0Shares

Dafina Zeqiri, e cila kohë më parë është ndarë nga Ledri Vula, po supozohet për një lidhje tjetër.

Që disa ditë me radhë, në internet po qarkullon lajmi për një lidhje të re të mundshme të Dafinës dhe një foto në të cilën duket ajo.

Por, në fakt të gjitha këto janë spekulime, pasi Telegrafi mëson se djaloshi në foto me të është Pëllumb Çitaku, një kushëri i afërt i saj.

Spekulime ka pasur se Dafina Zeqiri mund të jetë në lidhje me Albin Gashin, të birin e avokatit Tomë Gashi, por deri më tani të gjitha këto spekulime kanë ngjarë të jenë të pavërteta. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)