0Shares

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion.

Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe dukjen që çdo herë sjell risi në treg, ka vendosur t’i ndihmojë paksa shoqes së saj, kreatores personale të saj Lia Stublla.

Lia është duke përfunduar koleksionin e saj më të ri i cili do të shpaloset shumë shpejt, e siç duket aty ka punuar edhe Dafina me idetë e saj.

Koleksioni pritet të shfaqet muajin tjetër, dhe pritet të shohim se çfarë ka krijuar ylli shqiptar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)