0Shares

Dafina Zeqiri ka postuar një foto duke cakrruar gotat me shampanjë me askënd tjetër pos të 'dashurit' e saj.

Edhe pse nuk ka pohuar asgjë rreth jetës së saj personale, se a është në lidhje apo jo, këngëtarja vazhdon të postojë foto në rrjetet sociale, ku çdo herë e më shumë, po i rrit thashethemet dhe dyshimet e fansave.

“Është speciale, është shumë speciale. Askush nuk mund ta prekë këtë, vetëm TI”,është mbishkrimi i fotos të cilën ajo ka postuar në rrjetin social Twitter.

Në foto shumë qartë shihet dora e një mashkulli së bashku me të saj, por për kë bëhet fjalë, ende nuk këngëtarja nuk ka pranuar të flasë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)