0Shares

Dafina Zeqiri e ka reklamuar me krenari trupin e saj përmes një fotografie, e cila e shfaq atë mjaft të hollë.

“Ha shëndetshëm, ndjehu mirë, rri i fokusuar dhe ju mund të arrini…”, ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

Sipas Albasnapz, fansat kanë mbetur paksa të hutuar me këtë mesazh të saj, sepse nuk u ka pëlqyer shumë ajo që kanë parë në fotografi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)