0Shares

Dafina Zeqiri është shprehur e kënaqur me suksesin e projektit të saj të fundit, “Veç ti”.

“Puna dhe përkushtimi im i madh ndaj kësaj kënge dhe videoklipi ka treguar rezultatet e veta dhe po ndjehem e kënaqur që ky projekt po pëlqehet në publik”, ka thënë ajo për Zëri.

Dafina po ashtu ka premtuar se së shpejti do të sjellë projekte të reja, të cilat shpreson të kenë të njëjtin sukses. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)