0Shares

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar bashkëpunimin e ri me Dj Blunt dhe Real 1.

Kënga titullohet “Veç me t’pas ty” dhe është një këngë e lehtë mjaft festive.

Videoklipine ka punuar Max Production, produksioni i njohur nga Shqipëria.

Kënga bën pjesë në albumin e fundit të Dj Blunt, “Blunt for President”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)