0Shares

Dafina Zeqiri, e cila është në përgatitje e sipër të albumit të saj më të ri, ka paralajmëruar fansat se produkti i saj i ri do të jetë një album i padëgjuar deri më tani.

Duffy, e cila ende po punon intensivisht në këtë album, është shfaqur mjaft shpesh në skenë, kështu duke mos harruar fansat e saj.

As komunikimi i saj me publikun përmes rrjeteve sociale nuk ka munguar, dhe ajo shumë shpesh ka postuar ‘cover’ të këngëve, e disa prej tyre janë edhe pjesë të albumit më të ri.

Së fundi ajo ka paralajmëruar tifozët se albumi i saj i radhës do të jetë shumë i veçantë. “Albumi im i tretë do t’ju bëjë juve të çmendeni”, ka shkruar këngëtarja në profilin e saj.

Albumi i fundit “Just Me” pati një sukses të madh në gjithë Ballkanin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)