0Shares

Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka thënë se ndihet i lumtur me kalimin e tij në Anfield, duke shtuar se ky është klub i madh me lojtar të mëdhenj.

“Po ndihem shumë i lumtur, është një hap shumë i rëndësishëm në karrierën time dhe po pres të luaj futboll të mirë këtu. Dua ta jap kontributin tim në fushë”.

“Liverpooli është klub i madh me lojtarë të mëdhenj. Gjithmonë kemi dëgjuar për historinë e Liverpoolit në Brazil. Ky është klubi që ka qenë i interesuar për mua dhe ka treguar interesim kështu që e di që ata besojnë në lojën time”, ka thënë Coutinho./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)