0Shares

Chelsea është hedhur në gjah për menaxher të ri dhe prej opsioneve më serioze për Blutë është Antonio Conte.

Conte fitoi titullin në sezonin e tij të parë në Torino duke mbetur i pamposhtur gjatë gjithë sezonit dhe mediat italiane raportojnë se kjo i ka lënë përshtypje shumë Roman Abramovichit.

Miliarderi rus seriozisht është duke e shqyrtuar mundësinë e transferimit të Contes në Stamford Bridge si zëvëndësues të Rafa Benitez.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)