0Shares

Menaxheri i Ricky Alvarezit, Filippo Colasanto, mendon se ditët e klientit të tij janë të numëruara pasi që Interi e ka humbur besimin në të.

Ricky Alvarez u vërshëllye nga tifozët e Interit, kur ai po e linte fushën në minutën e 30-të të takimit kundër Genoas, për shkak të një lëndimi tjetër.

”Unë sigurisht se nuk i kam pritur këto vështirësi sepse ai arriti në Itali në kohën e duhur. Ai nuk ishte as shumë i ri e as shumë i vjetër dhe sigurisht se ai ka shumë kualitet”.

”Ndoshta klubi nuk ka më besim në të, por duhet të them se Interi vërtetë është një ekip shumë kërkues”, ka thënë Colasanto për Il Sussidiario. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)