0Shares

Kampioni i Anglisë, Manchester City, është duke i bërë gati të hollat për transferimin e supertalentit brazilian, Neymar.

Sipas mediave angleze Manchester City është duke i përgatitur valixhet, jo me rroba, por me 57 milionë euro për të transferuar sensacionin brazilian.

Në garë për Neymar janë shumë skuadra të mëdha evropiane, duke përfshirë Real Madridin, Barcelonën, PSG-në, Chelsean dhe Bayernin.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)