LAJMI I FUNDIT:

“Cila është droga që keni provuar” – Olta: Kam konsumuar hashash

“Cila është droga që keni provuar” – Olta: Kam konsumuar hashash

Në spektaklin e sotëm të Big Brother VIP Albania do të bëhet e ditur se cila nga dy banoret e nominuara, Olta Gixhari apo Kiara Tito do të eliminohen nga shtëpia e famshme.

Reklama

Të dyja vajzat janë pjesë e BBVA që nga 24 dhjetori dhe kanë mbushur më shumë se 90 ditë në këtë rrugëtim.

Për Oltën dhe Kiarën ashtu siç ndodhë rëndom me të nominuarit u organizua një darkë, ato shijuan mbrëmjen në suitë duke iu përgjigjur edhe disa pyetjeve personale.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Në mesin e tyre ishte edhe pyetja se “cila është droga që keni provuar?”, e të cilës iu përgjigjën të dyja.

Kiara fillimisht tha se ajo asnjëherë nuk ka provuar asnjë lloj droge dhe se është kundër këtyre gjërave.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Nuk kam provuar asnjëherë në jetën time asnjë lloj droge, me panikun që kam si njeri, as erën nuk ia ndjej, jam shumë kundër këtyre gjëra, nuk ka asnjë gjë të keqe që ta provokosh, por mua më zë paniku”, tha Kiara.

Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin
Lexo po ashtu Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

Ndërkohë, aktorja në anën tjetër pranoi se e ka provuar hashashin.

“Pse nuk ke provuar hashash, po tallesh ti, jo unë hashash kam provuar, cigare”, ishte përgjigja e Oltës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori