0Shares

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Javier Hernandez, shpreson se Djajtë e Kuq mund ta përsëritin fitimin e tripletës, sikur që bënë vite më parë (1999).

“Duam t’i fitojmë që të tri kompeticionet. Duam ta fitojmë tripletën”.

“Kjo është në mendjen tonë. Duhet të mendojmë mirë për çdo ndeshje, të marrim sa më shumë pikë në ligë dhe t’i fitojmë të dy kupat”, ka thënë Chicharito. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)