0Shares

Sulmuesi i Napolit, Edinson Cavani, ka thënë se nuk ndryshon asgjë për të pasi mësoi se Napoli refuzoi një ofertë prej 55 milionë eurosh për shërbimet e tij.

“Asgjë nuk ndryshon për mua. Ajo vlerë është rezultat i shumë viteve të punës dhe fakti se unë gjithmonë kam dhënë më të mirën”.

“Për mua, objektivat mbeten të njëjtë edhe për vitin 2013, që të bëj më të mirën në secilën garë”, ka thënë Cavani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)