0Shares

Sulmuesi bombastik i Napolit, Edinson Cavani, ka thënë se ekipi i tij është më i uritur se Juventusi për sukses dhe ata do të luftojnë deri në fund për Scudetto.

“Kemi një mundësi të madhe për ta fituar titullin. Numrat tregojnë që ne mund ta fitojmë Scudetton”.

“Mund të luftojmë deri në fund dhe do të bëjmë të pamundurën për ta fituar titullin. Për më shumë, ne jemi më të uritur se Juventusi për sukses, mu ashtu siç ishin ata vitin e kaluar”, ka thënë Cavani për Gazzetta dello Sport./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)