LAJMI I FUNDIT:

Xhudo

Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku zbulon projektin e Qendrës Nacionale të Xhudos

Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku zbulon projektin e Qendrës Nacionale të Xhudos

Xhudo
Nora dhe Distria shtojnë pikët olimpike me medaljet e fituara në Baku të Azerbajxhanit, pritet të jenë bartëse në Paris 2024

Nora dhe Distria shtojnë pikët olimpike me medaljet e fituara në Baku të Azerbajxhanit, pritet të jenë bartëse në Paris 2024

Xhudo
Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Grand Slamin e Bakus

Nora Gjakova fiton medaljen e artë në Grand Slamin e Bakus

Xhudo
Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Bakut

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Bakut

Xhudo
Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi kalojnë në finale, sigurojnë medaljet e argjendta në Grand Slamin e Bakut

Xhudo
Kelmendi: Si trajnere po i shijoj më shumë sukseset e xhudos

Kelmendi: Si trajnere po i shijoj më shumë sukseset e xhudos

Xhudo
Akil Gjakova humbet në gjysmëfinale, kërkon medaljen e bronztë me anë të repesazhit

Akil Gjakova humbet në gjysmëfinale, kërkon medaljen e bronztë me anë të repesazhit

Xhudo
Akil Gjakova kalon në gjysmëfinale të Grand Prixit të Zagrebit

Akil Gjakova kalon në gjysmëfinale të Grand Prixit të Zagrebit

Xhudo
Dëbora Gjakova dhe Sara Osmani, medaliste në Evropianin U21 të xhudos

Dëbora Gjakova dhe Sara Osmani, medaliste në Evropianin U21 të xhudos

Xhudo
Laura Fazliu, e para në renditjen olimpike

Laura Fazliu, e para në renditjen olimpike

Xhudo
Sot shtatë vite më parë, Majlinda shkroi historinë në Lojërat Olimpike

Sot shtatë vite më parë, Majlinda shkroi historinë në Lojërat Olimpike

Xhudo
“Ylli i ri në ngritje i Kosovës” – Unioni Evropian i Xhudos shkruan për Laurën e ARTË

“Ylli i ri në ngritje i Kosovës” – Unioni Evropian i Xhudos shkruan për Laurën e ARTË

Xhudo
Laura Fazliu fiton medaljen e artë në Mastersin e Budapestit

Laura Fazliu fiton medaljen e artë në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Laura Fazliu i siguron medalje Kosovës, shkon në finale të Mastersit

Laura Fazliu i siguron medalje Kosovës, shkon në finale të Mastersit

Xhudo
Akil Gjakova përfundon i shtati në Mastersin e Budapestit

Akil Gjakova përfundon i shtati në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Tjetër fitore e Akil Gjakovës në Mastersin e Budapestit

Tjetër fitore e Akil Gjakovës në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Laura Fazliu merr fitoren e dytë në Masters

Laura Fazliu merr fitoren e dytë në Masters

Xhudo
Akil Gjakova e nis me fitore në Mastersin e Budapestit

Akil Gjakova e nis me fitore në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Laura Fazliu e nis me fitore Mastersin e Budapestit

Laura Fazliu e nis me fitore Mastersin e Budapestit

Xhudo
Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Masters të Hungarisë

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Masters të Hungarisë

Xhudo
Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Mastersin e Budapestit

Distria Krasniqi i siguron Kosovës medalje në Mastersin e Budapestit

Xhudo
Nora Gjakova eliminohet nga Mastersi i Budapestit

Nora Gjakova eliminohet nga Mastersi i Budapestit

Xhudo
Distria Krasniqi kalon në rrethin e tretë të Mastersit së Xhudos në Hungari

Distria Krasniqi kalon në rrethin e tretë të Mastersit së Xhudos në Hungari

Xhudo
Nora Gjakova detyron kundërshtaren ta dorëzojë duelin – fiton me lehtësi raundin e parë

Nora Gjakova detyron kundërshtaren ta dorëzojë duelin – fiton me lehtësi raundin e parë

Xhudo