LAJMI I FUNDIT:

UFC

Ish-kampioni i botës në boks realizoi nokaut të frikshëm në debutimin në MMA

Ish-kampioni i botës në boks realizoi nokaut të frikshëm në debutimin në MMA

UFC
Vendi dhe ora: Dalin detajet e luftës mes Ilir Latifit dhe Rodrigo Nascimentos

Vendi dhe ora: Dalin detajet e luftës mes Ilir Latifit dhe Rodrigo Nascimentos

UFC
Përvoja kundër shpejtësisë: Realizohen matjet zyrtare për duelin që Ilir Latifi e zhvillon kundër Rodrigo Nascimento

Përvoja kundër shpejtësisë: Realizohen matjet zyrtare për duelin që Ilir Latifi e zhvillon kundër Rodrigo Nascimento

UFC
Vritet ylli i MMA-së

Vritet ylli i MMA-së

UFC
Ylli i MMA-së vdes vetëm pak ditë para një lufte të madhe

Ylli i MMA-së vdes vetëm pak ditë para një lufte të madhe

UFC
Pas një aksidenti horror – arrestohet ylli i UFC-së që po voziste në gjendje të dehur

Pas një aksidenti horror – arrestohet ylli i UFC-së që po voziste në gjendje të dehur

UFC
Ditë e trishtë në botën e UFC-së: Luftëtari brazilian humbi jetën teksa kthehej në shtëpi nga stërvitja

Ditë e trishtë në botën e UFC-së: Luftëtari brazilian humbi jetën teksa kthehej në shtëpi nga stërvitja

UFC
Jorge Masvidal mposhtet nga Gilbert Burns dhe njofton pensionimin nga UFC

Jorge Masvidal mposhtet nga Gilbert Burns dhe njofton pensionimin nga UFC

UFC
Adesanya e ‘dërgoi në gjumë’ Alex Pereiran me një nokaut të ‘çmendur’ dhe rifiton titullin në peshën e mesme në UFC

Adesanya e ‘dërgoi në gjumë’ Alex Pereiran me një nokaut të ‘çmendur’ dhe rifiton titullin në peshën e mesme në UFC

UFC
Nipi i Muhammad Ali mposht kundërshtarin me një nokaut të frikshëm

Nipi i Muhammad Ali mposht kundërshtarin me një nokaut të frikshëm

UFC
Demahmet Sinani vazhdon shkëlqimin në MMA, fiton ndeshjen kryesore në Kroaci

Demahmet Sinani vazhdon shkëlqimin në MMA, fiton ndeshjen kryesore në Kroaci

UFC
Shkruhet historia: UFC dhe WWE bëhen bashkë

Shkruhet historia: UFC dhe WWE bëhen bashkë

UFC
Teksa pret meçin e parë në UFC, Hasbulla bëhet shënjestër e kritikave për goditjen e maces së tij

Teksa pret meçin e parë në UFC, Hasbulla bëhet shënjestër e kritikave për goditjen e maces së tij

UFC
Dalin pamjet nga përleshja brutale e yllit të UFC-së me reperin italian në Allianz Cloud Arena

Dalin pamjet nga përleshja brutale e yllit të UFC-së me reperin italian në Allianz Cloud Arena

UFC
Edwards i ofron Jorge Masvidalit shansin për titull

Edwards i ofron Jorge Masvidalit shansin për titull

UFC
Leon Edwards mposht Kamaru Usman dhe mbron titullin e UFC në welterweight

Leon Edwards mposht Kamaru Usman dhe mbron titullin e UFC në welterweight

UFC
Bëhuni gati për mbrëmje spektakolare në UFC – vëmendja te trilogjia mes Kamaru Usman dhe Leon Edwards

Bëhuni gati për mbrëmje spektakolare në UFC – vëmendja te trilogjia mes Kamaru Usman dhe Leon Edwards

UFC
Ilir Latifi dhe Hasbulla bëhen viral në rrjetet sociale me veprimet e tyre me kalimtarë

Ilir Latifi dhe Hasbulla bëhen viral në rrjetet sociale me veprimet e tyre me kalimtarë

UFC
“Kurrë nuk jam ndier më i lumtur, tani dua Miocicin”, fjalët e Jon Jones pasi fitoi titullin e UFC

“Kurrë nuk jam ndier më i lumtur, tani dua Miocicin”, fjalët e Jon Jones pasi fitoi titullin e UFC

UFC
Jon Jones rikthehet në UFC me fitore të madhe ndaj Ciryl Gane dhe shpallet kampion i botës në peshat e rënda

Jon Jones rikthehet në UFC me fitore të madhe ndaj Ciryl Gane dhe shpallet kampion i botës në peshat e rënda

UFC
Jon Jones – Ciryl Gane: Vendi, koha dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për super-përballjen e UFC

Jon Jones – Ciryl Gane: Vendi, koha dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për super-përballjen e UFC

UFC
Gane për luftën ndaj Jones: Jam gati, është testi më i madh i jetës sime

Gane për luftën ndaj Jones: Jam gati, është testi më i madh i jetës sime

UFC
Jones para super meçit ndaj Gane: Është një luftëtar i madh, do të jetë një luftë e shkëlqyer

Jones para super meçit ndaj Gane: Është një luftëtar i madh, do të jetë një luftë e shkëlqyer

UFC
Jon Jones dhe Ciryl Gane bëjnë përballjen sy më sy para super-meçit në UFC

Jon Jones dhe Ciryl Gane bëjnë përballjen sy më sy para super-meçit në UFC

UFC