LAJMI I FUNDIT:

Hendboll

Prishtina fiton derbin

Prishtina fiton derbin

Hendboll
Sukses i madh për Istogun

Sukses i madh për Istogun

Hendboll
Ferizaj nuk ia del ndaj Maccabit

Ferizaj nuk ia del ndaj Maccabit

Hendboll
Ferizaj humbi në fund epërsinë, por do ta provojë kualifikimin në ndeshjen kthyese

Ferizaj humbi në fund epërsinë, por do ta provojë kualifikimin në ndeshjen kthyese

Hendboll
Istogu humb për një gol ndeshjen e parë me portugezet, mbetet në garë për kualifikim

Istogu humb për një gol ndeshjen e parë me portugezet, mbetet në garë për kualifikim

Hendboll
Hendbollistet e Istogut dhe Ferizajt këtë fundjavë jenë të angazhuara në ndeshje evropiane

Hendbollistet e Istogut dhe Ferizajt këtë fundjavë jenë të angazhuara në ndeshje evropiane

Hendboll
Besa Famgas fiton edhe një trofe, mposht Trepçën në ‘Minatori’

Besa Famgas fiton edhe një trofe, mposht Trepçën në ‘Minatori’

Hendboll
Istogu fiton Superkupën për herë të dytë

Istogu fiton Superkupën për herë të dytë

Hendboll
Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Përfaqësuesja e Kosovës mposhtet nga ajo e Kuvajtit

Hendboll
Kriza e madhe financiare, dy skuadra tërhiqen nga garat në hendboll

Kriza e madhe financiare, dy skuadra tërhiqen nga garat në hendboll

Hendboll
FHK: Evropiani në Turqi, dëshmi për rritjen e ekipeve kombëtare

FHK: Evropiani në Turqi, dëshmi për rritjen e ekipeve kombëtare

Hendboll
Kosova me paraqitje solide, por megjithatë mposhtet nga  Italia

Kosova me paraqitje solide, por megjithatë mposhtet nga  Italia

Hendboll
Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Trepça përballë Vogoscas së Bosnje e Hercegovinës

Hendboll
Besa luan ndaj Besiktasit ose Donbasit

Besa luan ndaj Besiktasit ose Donbasit

Hendboll
Ferizaj luan në Izrael

Ferizaj luan në Izrael

Hendboll
Istogu me kundërshtar nga Portugalia

Istogu me kundërshtar nga Portugalia

Hendboll
Italia, kampione e Evropianit në Prishtinë

Italia, kampione e Evropianit në Prishtinë

Hendboll
Dy gjyqtarët nga Kosova dyshohen për përfshirje në kurdisje të ndeshjeve të hendbollit

Dy gjyqtarët nga Kosova dyshohen për përfshirje në kurdisje të ndeshjeve të hendbollit

Hendboll
Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll, Kosova përballet sot me Britaninë e Madhe

Hendboll
Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Kosova luan ndaj Britanisë së Madhe në kualifikimet për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Kosova luan ndaj Sllovakisë në kualifikimet për Botërorin e hendbollit

Hendboll
Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Kosova U-19 në hendboll barazoi në miqësoren e parë ndaj Bullgarisë

Hendboll
Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Arona Krasniqi: Jemi shumë të motivuara për Evropianin e hendbollit

Hendboll
Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Përgatitja e hendbollisteve U-19 për Kampionatin Evropian

Hendboll