Jurgen Klopp: UEFA ndoshta mendoi se mund të vazhdonin garën pa Liverpoolin, por jo ende Jurgen Klopp: UEFA ndoshta mendoi se mund të vazhdonin garën pa Liverpoolin, por jo ende
Tottenham dhe Liverpool iu bashkohen 15 klubeve që kalojnë tutje në Ligën e Kampionëve, Interi do të luajë në Ligën e Evropës Tottenham dhe Liverpool iu bashkohen 15 klubeve që kalojnë tutje në Ligën e Kampionëve, Interi do të luajë në Ligën e Evropës
Dëshpërim në Meazza, Wanda dhe djali i saj nuk mbajnë lotët pasi Interi u eliminua nga LK Dëshpërim në Meazza, Wanda dhe djali i saj nuk mbajnë lotët pasi Interi u eliminua nga LK
Notat e lojtarëve, Inter 1-1 PSV:  Nuk mjafton Icardi te Interit, portier Zoet shkëlqen te holandezë Notat e lojtarëve, Inter 1-1 PSV: Nuk mjafton Icardi te Interit, portier Zoet shkëlqen te holandezë
Notat e lojtarëve, Barcelona 1-1 Tottenham: Dembele yll i ndeshjes Notat e lojtarëve, Barcelona 1-1 Tottenham: Dembele yll i ndeshjes
Notat e lojtarëve të PSG-së: Mbappe fantastik, Neymar ndër më të mirët Notat e lojtarëve të PSG-së: Mbappe fantastik, Neymar ndër më të mirët
Pritja fantastike e Alisson në kohën shtesë ndaj Napolit shpëtoi Liverpoolin nga eliminimi Pritja fantastike e Alisson në kohën shtesë ndaj Napolit shpëtoi Liverpoolin nga eliminimi
Notat e lojtarëve: Liverpool 1-0 Napoli, Alexander-Arnold me notën më të lartë Notat e lojtarëve: Liverpool 1-0 Napoli, Alexander-Arnold me notën më të lartë
PSG kualifikohet në të tetën e finales PSG kualifikohet në të tetën e finales
Interi nuk fiton dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve Interi nuk fiton dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve
Tottenhami barazon me Barcelonën dhe kalon në mesin e 16 më të mirave të Evropës Tottenhami barazon me Barcelonën dhe kalon në mesin e 16 më të mirave të Evropës
Liverpooli fiton ndeshjen vendimtare ndaj Napolit dhe kualifikohet tutje Liverpooli fiton ndeshjen vendimtare ndaj Napolit dhe kualifikohet tutje
Allegri: Duam vetëm fitore, Ronaldo luan, Chiellini jo Allegri: Duam vetëm fitore, Ronaldo luan, Chiellini jo
Formacioni zyrtar: PSG kërkon triumfin që e kualifikon në 1/8 e finales Formacioni zyrtar: PSG kërkon triumfin që e kualifikon në 1/8 e finales
Formacionet zyrtare: Barcelona – Tottenham, Valverde pushon yjet Formacionet zyrtare: Barcelona – Tottenham, Valverde pushon yjet
Interit luan për kualifikim ndaj PSV-së, formacionet zyrtare Interit luan për kualifikim ndaj PSV-së, formacionet zyrtare
Formacionet zyrtare: Liverpooli dhe Napoli zhvillojnë ndeshjen vendimtare Formacionet zyrtare: Liverpooli dhe Napoli zhvillojnë ndeshjen vendimtare
Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave i Ligës së Kampionëve, mbizotërojnë yjet e Barcelonës dhe Real Madridit Formacioni më i mirë i të gjitha kohërave i Ligës së Kampionëve, mbizotërojnë yjet e Barcelonës dhe Real Madridit
Luhet për gjithçka, ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve Luhet për gjithçka, ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve
Perez: Modric tregon vlerat e Real Madridit Perez: Modric tregon vlerat e Real Madridit