Zyrtare: Caktohet data për Lojërat Olimpike Tokio 2021 Zyrtare: Caktohet data për Lojërat Olimpike Tokio 2021
Gjesti madhështor i Messit dhe futbollistëve të Barçës: E ulim pagën 70 për qind, do të kontribuojmë që punonjësit e klubit të marrin pagat e plota Gjesti madhështor i Messit dhe futbollistëve të Barçës: E ulim pagën 70 për qind, do të kontribuojmë që punonjësit e klubit të marrin pagat e plota
Krahasimi me Giroud, Benzema: Mos e ngatërroni Formula 1 me karting Krahasimi me Giroud, Benzema: Mos e ngatërroni Formula 1 me karting
Top 10 skuadrat më të vlefshme në Evropë: Liverpooli larg të gjithëve, Juventusi i fundit Top 10 skuadrat më të vlefshme në Evropë: Liverpooli larg të gjithëve, Juventusi i fundit
Cassano: Messi e ka tejkaluar Maradonan, tifozët e tij duhet ta pranojnë këtë Cassano: Messi e ka tejkaluar Maradonan, tifozët e tij duhet ta pranojnë këtë
Kriza nga coronavirusi, Barcelona rrezikon të humbas 100 milionë euro Kriza nga coronavirusi, Barcelona rrezikon të humbas 100 milionë euro
Dortmundi nxjerr lojtarët në fushë për stërvitje edhe pse coronavirusi vazhdon të përhapet me të madhe në Gjermani Dortmundi nxjerr lojtarët në fushë për stërvitje edhe pse coronavirusi vazhdon të përhapet me të madhe në Gjermani
Cavani i pavendosur për të ardhmen, oferta nga MLS dhe Argjentina Cavani i pavendosur për të ardhmen, oferta nga MLS dhe Argjentina
United gati ofertën e ‘çmendur’ për Saul, do të thyhet rekordi i transferimeve në PL United gati ofertën e ‘çmendur’ për Saul, do të thyhet rekordi i transferimeve në PL
Klubet e elitës së futbollit shqiptar apel qeverisë: Na ndihmoni, duhet të merret shembull Kosova Klubet e elitës së futbollit shqiptar apel qeverisë: Na ndihmoni, duhet të merret shembull Kosova
E pranon agjenti i lojtarit: Florentino ishte afër Milanit në janar, por transferimi mund të bëhet në verë E pranon agjenti i lojtarit: Florentino ishte afër Milanit në janar, por transferimi mund të bëhet në verë
Pedro do të largohet si futbollist i lirë nga Chelsea, sa shumë skuadra pas spanjollit Pedro do të largohet si futbollist i lirë nga Chelsea, sa shumë skuadra pas spanjollit
Roma fillon kontaktet e para me Gotzen, kryeqytetasit favorit për transferimin e gjermanit Roma fillon kontaktet e para me Gotzen, kryeqytetasit favorit për transferimin e gjermanit
Interi i vendosur që në verë të transferojë Mertensin Interi i vendosur që në verë të transferojë Mertensin
Ancelotti e Mourinho publikojnë formacionet me lojtarët më të mirë që kanë pasur nën urdhrat e tyre – Ibrahimovic me ata që ka luajtur Ancelotti e Mourinho publikojnë formacionet me lojtarët më të mirë që kanë pasur nën urdhrat e tyre – Ibrahimovic me ata që ka luajtur
Kane: Në verë mund të largohem nga Tottenhami Kane: Në verë mund të largohem nga Tottenhami
Shkaku i coronavirusit, Donnarumma mund të mos largohet nga Milani Shkaku i coronavirusit, Donnarumma mund të mos largohet nga Milani
Guardiola nuk heq dorë nga transferimi i Milan Skriniar Guardiola nuk heq dorë nga transferimi i Milan Skriniar
Real Madridi afër transferimit të Igor Gomesit – cilësohet si ‘Kaka i ri’ Real Madridi afër transferimit të Igor Gomesit – cilësohet si ‘Kaka i ri’
Real Madridi në bisedime me Aubameyangun Real Madridi në bisedime me Aubameyangun