LAJMI I FUNDIT:

NBA - Faqja 84

Golden State mund Dallasin, shkëlqen Thompson – Fiton edhe LeBron te Orlando (Video)

Golden State mund Dallasin, shkëlqen Thompson – Fiton edhe LeBron te Orlando (Video)

NBA
Kevin Durant transferohet te San Antonio?

Kevin Durant transferohet te San Antonio?

NBA
Spursat vetëm tre fitore larg rekordit të Bullsave të Jordanit (Video)

Spursat vetëm tre fitore larg rekordit të Bullsave të Jordanit (Video)

Nol Elshani
Golden State edhe një hap drejt historisë (Video)

Golden State edhe një hap drejt historisë (Video)

Nol Elshani
San Antonio nuk di për humbje si vendas (Video)

San Antonio nuk di për humbje si vendas (Video)

Nol Elshani
Sacramento lamtumirë fazës ‘play-off’

Sacramento lamtumirë fazës ‘play-off’

NBA
Shpërthimi i Curryt në finish sjell qetësi te kampioni

Shpërthimi i Curryt në finish sjell qetësi te kampioni

NBA
Cavaliers në krye me James shkatërrojnë Clippers (Video)

Cavaliers në krye me James shkatërrojnë Clippers (Video)

NBA
Lëndohet Iguodala, mungon ndaj Spurs

Lëndohet Iguodala, mungon ndaj Spurs

NBA
Golden State fitoi me vështirësi (Video)

Golden State fitoi me vështirësi (Video)

Nol Elshani
Clippers fitojnë falë Chris Paul

Clippers fitojnë falë Chris Paul

NBA
Cleveland fundos Lakers (Video)

Cleveland fundos Lakers (Video)

Nol Elshani
Gregg Popovich flet para duelit ndaj Golden State Warriors

Gregg Popovich flet para duelit ndaj Golden State Warriors

Arnolld Korenica
Curry vetëm dhjetë pikë në fitoren e Golden State! (Video)

Curry vetëm dhjetë pikë në fitoren e Golden State! (Video)

Nol Elshani
Lakers regjistron fitoren e dytë rresht (Video)

Lakers regjistron fitoren e dytë rresht (Video)

Nol Elshani
Golden State dhe Curry thyejnë rekorde (Video)

Golden State dhe Curry thyejnë rekorde (Video)

NBA
LA Lakers befason të gjithë, mposhtë Golden Staten

LA Lakers befason të gjithë, mposhtë Golden Staten

NBA
Cavs mund Bostonin, James shkëlqen (Video)

Cavs mund Bostonin, James shkëlqen (Video)

NBA
Cavs s’pastrojnë Washingtonin – Lillard shkëlqen, por humb Portland (Video)

Cavs s’pastrojnë Washingtonin – Lillard shkëlqen, por humb Portland (Video)

NBA
Golden State thyen rekordin e Chicago Bulls (Video)

Golden State thyen rekordin e Chicago Bulls (Video)

Nol Elshani
San Antonio vazhdon me fitore (Video)

San Antonio vazhdon me fitore (Video)

NBA
Golden State fiton edhe pa Stephen Curryn (Video)

Golden State fiton edhe pa Stephen Curryn (Video)

NBA
James realizon 33 pikë në fitoren e Clevelandit (Video)

James realizon 33 pikë në fitoren e Clevelandit (Video)

Nol Elshani
Portland i afrohet ‘Play-Off’-it

Portland i afrohet ‘Play-Off’-it

NBA