LAJMI I FUNDIT:

NBA - Faqja 3

Clippers triumfojnë ndaj Bulls, bëjnë hap të madh drejt ‘Play-Off’

Clippers triumfojnë ndaj Bulls, bëjnë hap të madh drejt ‘Play-Off’

NBA
Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

NBA
Fitore e madhe nga Lakers, tani me gjasa të mëdha për ‘Play-Off’

Fitore e madhe nga Lakers, tani me gjasa të mëdha për ‘Play-Off’

NBA
Clippers marrin fitore të lehtë ndaj Thunder

Clippers marrin fitore të lehtë ndaj Thunder

NBA
Lakers marrin fitore të madhe ndaj Suns, Warriors triumfojnë ndaj Dallasit

Lakers marrin fitore të madhe ndaj Suns, Warriors triumfojnë ndaj Dallasit

NBA
Lakers rikthehen te fitore, mposhtin Orlandon pas paraqitjes fantastike të Reaves

Lakers rikthehen te fitore, mposhtin Orlandon pas paraqitjes fantastike të Reaves

NBA
Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

NBA
Spektakël në Los Angeles, Lakers pësojnë humbje nga Mavericks

Spektakël në Los Angeles, Lakers pësojnë humbje nga Mavericks

NBA
Sabonis me paraqitje fantastike, Kins triumfojnë në udhëtim te Nets

Sabonis me paraqitje fantastike, Kins triumfojnë në udhëtim te Nets

NBA
Clippers marrin fitore të rëndësishme ndaj Warriors, Lakers befasohet nga Rockets

Clippers marrin fitore të rëndësishme ndaj Warriors, Lakers befasohet nga Rockets

NBA
New York Knicks ndërprenë serinë pozitive të Lakers

New York Knicks ndërprenë serinë pozitive të Lakers

NBA
Warriors rikthehen te fitorja, mposhtin Milwaukeen pas vazhdimeve

Warriors rikthehen te fitorja, mposhtin Milwaukeen pas vazhdimeve

NBA
Lakers vazhdojnë me fitore, mposhtin edhe Toronton

Lakers vazhdojnë me fitore, mposhtin edhe Toronton

NBA
Sabonis vazhdon shkëlqimin, Kings të pandalshëm

Sabonis vazhdon shkëlqimin, Kings të pandalshëm

NBA
Booker shkëlqen me 44 pikë, Suns triumfojnë pa problem ndaj Thunder

Booker shkëlqen me 44 pikë, Suns triumfojnë pa problem ndaj Thunder

NBA
Lakers ndërprenë serinë e fitoreve të GSW, triumfojnë për herë të tretë 20 ditëve

Lakers ndërprenë serinë e fitoreve të GSW, triumfojnë për herë të tretë 20 ditëve

NBA
Phoenix marrin fitore të rëndësishme në udhëtim te Chicago, Lakers mposhtet në shtëpi

Phoenix marrin fitore të rëndësishme në udhëtim te Chicago, Lakers mposhtet në shtëpi

NBA
I mungojnë tre yjet e mëdha, por Lakers merr fitore të madhe në udhëtim te Oklahoma

I mungojnë tre yjet e mëdha, por Lakers merr fitore të madhe në udhëtim te Oklahoma

NBA
Lakers me rikthim të jashtëzakonshëm, mposhtin Dallasin në udhëtim pas disavantazhit prej 27 pikëve

Lakers me rikthim të jashtëzakonshëm, mposhtin Dallasin në udhëtim pas disavantazhit prej 27 pikëve

NBA
Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

NBA
Spektakël me dy vazhdime, Kings triumfojnë në udhëtim te Clippers

Spektakël me dy vazhdime, Kings triumfojnë në udhëtim te Clippers

NBA
LeBron James zbulon sekretin e madh në NBA All-Star Game

LeBron James zbulon sekretin e madh në NBA All-Star Game

NBA
Jayson Tatum theu të gjitha rekordet për të fituar trofeun Kobe Bryant për MVP në triumfin e Team Giannis ndaj Tam LeBron

Jayson Tatum theu të gjitha rekordet për të fituar trofeun Kobe Bryant për MVP në triumfin e Team Giannis ndaj Tam LeBron

NBA
Sexton, Clarkson dhe Kessler fitojnë garën e shkathtësisë në NBA

Sexton, Clarkson dhe Kessler fitojnë garën e shkathtësisë në NBA

NBA