LAJMI I FUNDIT:
Sezoni i ngrohjes shqetëson qeverisjen lokale në Maqedoni

Sezoni i ngrohjes shqetëson qeverisjen lokale në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Mbi 40 nxënës të Vizbegut që mësojnë në shkollën “7 marsi” në Çair, kanë mbetur pa transport të organizuar

Mbi 40 nxënës të Vizbegut që mësojnë në shkollën “7 marsi” në Çair, kanë mbetur pa transport të organizuar

Maqedonia e Veriut
Protestë tjetër për skandalin tek Onkologjia në spitalin e Shkupit

Protestë tjetër për skandalin tek Onkologjia në spitalin e Shkupit

Maqedonia e Veriut
MPB Maqedoni me aksion në objektet hotelerike në të gjithë vendin

MPB Maqedoni me aksion në objektet hotelerike në të gjithë vendin

Maqedonia e Veriut
Nuk ulën çmimet: Inspektorati mbyll disa markete në Maqedoni

Nuk ulën çmimet: Inspektorati mbyll disa markete në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Konferencë ministrore e Ballkanit Perëndimor për cilësi në arsimin e lartë do të mbahet në Shkup

Konferencë ministrore e Ballkanit Perëndimor për cilësi në arsimin e lartë do të mbahet në Shkup

Maqedonia e Veriut
Rasti “Monstra”, Raufi: Drejtësinë do ta kërkojmë në Strazburg

Rasti “Monstra”, Raufi: Drejtësinë do ta kërkojmë në Strazburg

Maqedonia e Veriut
Kasami: Sulmi në Veri të Kosovës terrorist dhe sulm ndaj paqes në Ballkan

Kasami: Sulmi në Veri të Kosovës terrorist dhe sulm ndaj paqes në Ballkan

Maqedonia e Veriut
Taravari dënon ashpër sulmin e kryer ndaj policisë së shtetit të Kosovës: Ky është rast alarmant

Taravari dënon ashpër sulmin e kryer ndaj policisë së shtetit të Kosovës: Ky është rast alarmant

Maqedonia e Veriut
OBRM-PDUKM: Nuk mbështesim ndryshimet kushtetuese, plani i treshes LSDM-BDI-Gruevski ra

OBRM-PDUKM: Nuk mbështesim ndryshimet kushtetuese, plani i treshes LSDM-BDI-Gruevski ra

Maqedonia e Veriut
Ali Ahmeti: Dënoj sulmin vrastar ndaj policisë së Kosovës, destabilizon rajonin

Ali Ahmeti: Dënoj sulmin vrastar ndaj policisë së Kosovës, destabilizon rajonin

Maqedonia e Veriut
Bigum: Danimarka do të vazhdojë ta mbështesë Maqedoninë e Veriut në rrugën drejt BE-së

Bigum: Danimarka do të vazhdojë ta mbështesë Maqedoninë e Veriut në rrugën drejt BE-së

Maqedonia e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut
Presidenti i Maqedonisë së Veriut: Diplomatët rusë spiunonin, çfarë zbuluam

Presidenti i Maqedonisë së Veriut: Diplomatët rusë spiunonin, çfarë zbuluam

Maqedonia e Veriut
BDI: Ahmeti dhe Xhaferi nuk kanë marrë asnjë zarf apo USB

BDI: Ahmeti dhe Xhaferi nuk kanë marrë asnjë zarf apo USB

Maqedonia e Veriut
QMK: Një zjarr aktiv në Komunën e Bërvenicës

QMK: Një zjarr aktiv në Komunën e Bërvenicës

Maqedonia e Veriut
Shumë familje, vështirësi për të siguruar ekzistencën në Maqedoni

Shumë familje, vështirësi për të siguruar ekzistencën në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Pensionisti i Zvicrës me vetiniciativë mbledh mbeturinat në Banjë të Tetovës

Pensionisti i Zvicrës me vetiniciativë mbledh mbeturinat në Banjë të Tetovës

Maqedonia e Veriut
Maqedonia e Veriut renditet e 18-ta në botë për kafe të konsumuar për banor në vit

Maqedonia e Veriut renditet e 18-ta në botë për kafe të konsumuar për banor në vit

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Pres sqarime nga Ahmeti dhe Xhaferi për zarfet

Mickoski: Pres sqarime nga Ahmeti dhe Xhaferi për zarfet

Maqedonia e Veriut
Arrestohet një 28-vjeçar nga Haraçina

Arrestohet një 28-vjeçar nga Haraçina

Maqedonia e Veriut
Taravari paralajmëron investime: Asfaltim i pesë rrugëve dhe urë e re për personat me aftësi ndryshe

Taravari paralajmëron investime: Asfaltim i pesë rrugëve dhe urë e re për personat me aftësi ndryshe

Maqedonia e Veriut
AAA, Besa dhe LD: BE-ja reagon, ndërsa Ali Ahmeti neglizhon dhe nënçmon

AAA, Besa dhe LD: BE-ja reagon, ndërsa Ali Ahmeti neglizhon dhe nënçmon

Maqedonia e Veriut
Pendarovski: Me ndryshimet në Kodin Penal, Gruevski nuk kthehet në Maqedoni

Pendarovski: Me ndryshimet në Kodin Penal, Gruevski nuk kthehet në Maqedoni

Maqedonia e Veriut