LAJMI I FUNDIT:

Politikë - Faqja 417

Historianët e Deçanit kërkojnë nga LDK-ja që ta votojnë Haradinajn për kryeministër

Historianët e Deçanit kërkojnë nga LDK-ja që ta votojnë Haradinajn për kryeministër

Politikë
Tahiri dërgon raport në BE për dialogun dhe pagesat e Serbisë

Tahiri dërgon raport në BE për dialogun dhe pagesat e Serbisë

Politikë
Haraqija për vizitën e Haradinajt në familjen Rugova: Ditë të mira do t’i vijnë Kosovës!

Haraqija për vizitën e Haradinajt në familjen Rugova: Ditë të mira do t’i vijnë Kosovës!

Politikë
Thaçi takon Komandantin Suprem të NATO-s për Evropë (Foto)

Thaçi takon Komandantin Suprem të NATO-s për Evropë (Foto)

Politikë
Haradinaj bën homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova

Haradinaj bën homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova

Politikë
Ahmeti pyet Molliqajn: Çfarë do të bëjë VV, nëse vjen në pushtet dhe opozita vepron me dhunë ndaj tyre? (Video)

Ahmeti pyet Molliqajn: Çfarë do të bëjë VV, nëse vjen në pushtet dhe opozita vepron me dhunë ndaj tyre? (Video)

Politikë
Molliqaj: Nuk më shkarkuan nga posti i sekretarit organizativ të VV-së (Video)

Molliqaj: Nuk më shkarkuan nga posti i sekretarit organizativ të VV-së (Video)

Politikë
Haxhiu: Thaçi po blen kohë për PAN-in (Video)

Haxhiu: Thaçi po blen kohë për PAN-in (Video)

Politikë
Partitë rrezikojnë certifikimin për zgjedhjet lokale, nuk i kanë paguar ende gjobat (Video)

Partitë rrezikojnë certifikimin për zgjedhjet lokale, nuk i kanë paguar ende gjobat (Video)

Politikë
Debat D-Plus në RTV Dukagjini: Vetëvendosje (Video)

Debat D-Plus në RTV Dukagjini: Vetëvendosje (Video)

Politikë
Pacolli: AKR respekton vendimet e koalicionit LAA (Video)

Pacolli: AKR respekton vendimet e koalicionit LAA (Video)

Politikë
Haxhiu: I kemi 62 vota të deputetëve për krijimin e Qeverisë (Video)

Haxhiu: I kemi 62 vota të deputetëve për krijimin e Qeverisë (Video)

Politikë
Hoti: Thaçi përgjegjës për vonesat e konstituimit të institucioneve

Hoti: Thaçi përgjegjës për vonesat e konstituimit të institucioneve

Politikë
AAK ende nuk ka vendosur kush do të shkojë në takim te Presidenti

AAK ende nuk ka vendosur kush do të shkojë në takim te Presidenti

Politikë
Haxhiu: Mustafa nuk e ka karizmën e Thaçit e Haradinajt

Haxhiu: Mustafa nuk e ka karizmën e Thaçit e Haradinajt

Politikë
Milaim Zeka: Thaçi po luan me partitë politike, votuesit dhe deputetët

Milaim Zeka: Thaçi po luan me partitë politike, votuesit dhe deputetët

Politikë
Ivanoviq: Deklaratat e Thaçit për marrëveshje historike, fraza të bukura

Ivanoviq: Deklaratat e Thaçit për marrëveshje historike, fraza të bukura

Politikë
Ismaili: Po t’i kishte PAN-i numrat moti do të thirrej seanca konstituive

Ismaili: Po t’i kishte PAN-i numrat moti do të thirrej seanca konstituive

Politikë
Tahiri thotë se Presidenti është vonuar në thirrje të seancës konstituive të Kuvendit

Tahiri thotë se Presidenti është vonuar në thirrje të seancës konstituive të Kuvendit

Politikë
Vonesat e qëllimshme në procesin e krijimit të institucioneve

Vonesat e qëllimshme në procesin e krijimit të institucioneve

Politikë
Zemaj: Sot u rikonfirmua se nuk ka lëvizje nga qëndrimet e koalicionit (Video)

Zemaj: Sot u rikonfirmua se nuk ka lëvizje nga qëndrimet e koalicionit (Video)

Politikë
Zemaj: Letra e Thaçit, joserioze dhe zvarritje e krijimit të institucioneve (Video)

Zemaj: Letra e Thaçit, joserioze dhe zvarritje e krijimit të institucioneve (Video)

Politikë
Hoti: S’është e nevojshme qeveria me bazë të gjerë

Hoti: S’është e nevojshme qeveria me bazë të gjerë

Politikë
Haxhiu: Seanca të premten e ardhshme, PAN i ka votat

Haxhiu: Seanca të premten e ardhshme, PAN i ka votat

Politikë