LAJMI I FUNDIT:

Politikë - Faqja 2

​Tahiri: Rruga qorre e Kurtit në dialog po e dëmton Kosovën

​Tahiri: Rruga qorre e Kurtit në dialog po e dëmton Kosovën

Politikë
Janiqi: Vuçiq pa strategji politike për Kosovën, synon të blejë kohë

Janiqi: Vuçiq pa strategji politike për Kosovën, synon të blejë kohë

Politikë
Nacionalizmi i kryetarit të Banja Lukës, e vendos mbishkrimin “Kosovë e Metohi” në një shkollë, reagon Surroi

Nacionalizmi i kryetarit të Banja Lukës, e vendos mbishkrimin “Kosovë e Metohi” në një shkollë, reagon Surroi

Politikë
Ymeri: Serbia dëshiron dialog pa marrëveshje, nuk është gati për Asociacion

Ymeri: Serbia dëshiron dialog pa marrëveshje, nuk është gati për Asociacion

Politikë
Zafir Berisha: Kurti po e vret veten, nuk ka budalla në Kosovë që shkon në burg për të

Zafir Berisha: Kurti po e vret veten, nuk ka budalla në Kosovë që shkon në burg për të

Politikë
Abrashi tha se “PDK ende nuk e ka braktisur vrasjen si mjet ndaj kundërshtarëve të vet”, Gjoshi paralajmëron padi ndaj tij

Abrashi tha se “PDK ende nuk e ka braktisur vrasjen si mjet ndaj kundërshtarëve të vet”, Gjoshi paralajmëron padi ndaj tij

Politikë
Hoti: Demagogët u larguan nga dialogu që zhvillohej në Uashington, tash bisedojnë skutave në darka private

Hoti: Demagogët u larguan nga dialogu që zhvillohej në Uashington, tash bisedojnë skutave në darka private

Politikë
KDI: Udhëzimi administrativ për largimin e kryetarëve tejkalon ligjin

KDI: Udhëzimi administrativ për largimin e kryetarëve tejkalon ligjin

Politikë
Përfundon dëgjimi i dëshmitarit, gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve vazhdon javën tjetër

Përfundon dëgjimi i dëshmitarit, gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve vazhdon javën tjetër

Politikë
Mbillet bredhi në kujtim të Shën Terezës në oborrin e Presidencës së Kosovës

Mbillet bredhi në kujtim të Shën Terezës në oborrin e Presidencës së Kosovës

Politikë
Ymeri: LDK ka potencialin të jetë partia që është “ndryshe”, kjo s’bëhet duke qëndruar në hijen e Qeverisë

Ymeri: LDK ka potencialin të jetë partia që është “ndryshe”, kjo s’bëhet duke qëndruar në hijen e Qeverisë

Politikë
Djemtë e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit aktivë në parti, Memli Krasniqi krenar me ta

Djemtë e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit aktivë në parti, Memli Krasniqi krenar me ta

Politikë
Ymeri: Nga shtatori do të na kërkohet Asociacioni, pavarësisht duartrokitjeve ndaj Kurtit në Bled

Ymeri: Nga shtatori do të na kërkohet Asociacioni, pavarësisht duartrokitjeve ndaj Kurtit në Bled

Politikë
Hoxhaj: Qeveria Kurti ia hapi Serbisë dyert në tërë botën, edhe aty ku ishte e izoluar me dekada

Hoxhaj: Qeveria Kurti ia hapi Serbisë dyert në tërë botën, edhe aty ku ishte e izoluar me dekada

Politikë
Deputetja e LDK-së e akuzon Kurtin për shpenzimet: Kryeministër zhvatës, shihemi në Kuvend

Deputetja e LDK-së e akuzon Kurtin për shpenzimet: Kryeministër zhvatës, shihemi në Kuvend

Politikë
Çitaku: Deklarata e Macron konfirmon qëndrimin e BE-së se koha e fjalëve ka kaluar

Çitaku: Deklarata e Macron konfirmon qëndrimin e BE-së se koha e fjalëve ka kaluar

Politikë
Propozohet që BE-ja dhe shtetet kandidate të jenë gati për zgjerim deri më 2030

Propozohet që BE-ja dhe shtetet kandidate të jenë gati për zgjerim deri më 2030

Politikë
Ironizon Zafir Berisha: Të mos i jepet burgu me qira Danimarkës, numri i hajnave në Kosovë po rritet

Ironizon Zafir Berisha: Të mos i jepet burgu me qira Danimarkës, numri i hajnave në Kosovë po rritet

Politikë
Ben – Meir: Sanksionet ndaj Kosovës u vendosën për ta zgjuar Kurtin ndaj realitetit që ai zgjedh ta injorojë

Ben – Meir: Sanksionet ndaj Kosovës u vendosën për ta zgjuar Kurtin ndaj realitetit që ai zgjedh ta injorojë

Politikë
Lekaj për çështjen e teksteve shkollore: 10 vite më parë Nagavcin e shkarkova për shkak të performancës së dobët

Lekaj për çështjen e teksteve shkollore: 10 vite më parë Nagavcin e shkarkova për shkak të performancës së dobët

Politikë
Szunyog: Zgjedhjet në veri, sa më shpejt dhe me pjesëmarrje të pakushtëzuar të serbëve të Kosovës

Szunyog: Zgjedhjet në veri, sa më shpejt dhe me pjesëmarrje të pakushtëzuar të serbëve të Kosovës

Politikë
Rexhaj i LVV-së: Kryeprokurori Isufaj po shantazhon se këtë javë do të arrestohet ministrja Hajdari

Rexhaj i LVV-së: Kryeprokurori Isufaj po shantazhon se këtë javë do të arrestohet ministrja Hajdari

Politikë
Krasniqi për çështjen e librave: Skandali nuk po ia pret skandalin kësaj Qeverie

Krasniqi për çështjen e librave: Skandali nuk po ia pret skandalin kësaj Qeverie

Politikë
Abdixhiku për rastin e rezervave shtetërore: Kryeministri po mbron kriminelët në pranga e krimin rreth tij

Abdixhiku për rastin e rezervave shtetërore: Kryeministri po mbron kriminelët në pranga e krimin rreth tij

Politikë