LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë

Arrestohet një person në Gjakovë, kishte dhunuar një grua vitin e kaluar në Slloveni

Arrestohet një person në Gjakovë, kishte dhunuar një grua vitin e kaluar në Slloveni

Kronika e Zezë
Dhunë psikike në vazhdimësi, gruaja nga Fushë Kosova raporton rastin në Polici

Dhunë psikike në vazhdimësi, gruaja nga Fushë Kosova raporton rastin në Polici

Kronika e Zezë
Konfiskohen mbi 8500 euro të falsifikuara, arrestohen tre persona në Prishtinë

Konfiskohen mbi 8500 euro të falsifikuara, arrestohen tre persona në Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksidentoi një veturë të parkuar teksa po i ikte policisë i dehur, arrestohet 23-vjeçari në Prizren

Aksidentoi një veturë të parkuar teksa po i ikte policisë i dehur, arrestohet 23-vjeçari në Prizren

Kronika e Zezë
Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Kronika e Zezë
Suharekë, dyshohet se një grua ia vuri flakën shtëpisë së ish-bashkëshortit në ditën kur u ndanë në gjykatë

Suharekë, dyshohet se një grua ia vuri flakën shtëpisë së ish-bashkëshortit në ditën kur u ndanë në gjykatë

Kronika e Zezë
Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Vdes një grua në Vushtrri pasi ra në bunar

Vdes një grua në Vushtrri pasi ra në bunar

Kronika e Zezë
Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

Kronika e Zezë
Arrestohet në Leposaviq personi që tentoi të fuste në Kosovë 3.7 ton mish kontrabandë nga Serbia

Arrestohet në Leposaviq personi që tentoi të fuste në Kosovë 3.7 ton mish kontrabandë nga Serbia

Kronika e Zezë
Kanosi dy persona në Leposaviq, arrestohet qytetari serb

Kanosi dy persona në Leposaviq, arrestohet qytetari serb

Kronika e Zezë
Arrestohet një qytetar serb në Leposaviq, në veturë iu gjetën mallra që i kishte futur ilegalisht nga Serbia

Arrestohet një qytetar serb në Leposaviq, në veturë iu gjetën mallra që i kishte futur ilegalisht nga Serbia

Kronika e Zezë
I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

I premtoi martesë dhe kreu marrëdhënie seksuale me të, vajza raporton në Polici rastin

Kronika e Zezë
Vdes një person në Gjakovë, dyshohet se u godit nga rrufeja

Vdes një person në Gjakovë, dyshohet se u godit nga rrufeja

Kronika e Zezë
Theret me thikë një nxënës në Ferizaj

Theret me thikë një nxënës në Ferizaj

Kronika e Zezë
BMW 320 e vjedhur në Gjermani, gjendet dhe konfiskohet në veri të Mitrovicës

BMW 320 e vjedhur në Gjermani, gjendet dhe konfiskohet në veri të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Sekuestrohen tri armë zjarri në rajonin e Prishtinës

Sekuestrohen tri armë zjarri në rajonin e Prishtinës

Kronika e Zezë
Dy rrahje në Obiliq, arrestohen gjashtë persona

Dy rrahje në Obiliq, arrestohen gjashtë persona

Kronika e Zezë
Voziti 156 km/h – shoferi dënohet me 300 euro dhe i merret patentë shoferi për tre muaj

Voziti 156 km/h – shoferi dënohet me 300 euro dhe i merret patentë shoferi për tre muaj

Kronika e Zezë
Grabitje e armatosur në Kqiq të Vogël të Mitrovicës

Grabitje e armatosur në Kqiq të Vogël të Mitrovicës

Kronika e Zezë
Policia konfiskon rreth 70 metra dru të kontrabanduara nga Serbia në Kosovë

Policia konfiskon rreth 70 metra dru të kontrabanduara nga Serbia në Kosovë

Kronika e Zezë
Zhduket një person nga Hajvalia

Zhduket një person nga Hajvalia

Kronika e Zezë
Arrestohen dy serb në Leposaviq – u rrahën mes vete

Arrestohen dy serb në Leposaviq – u rrahën mes vete

Kronika e Zezë
Digjet një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” – lëndohen dy persona

Digjet një veturë në autostradën “Ibrahim Rugova” – lëndohen dy persona

Kronika e Zezë