LAJMI I FUNDIT:
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Përse femrat e jashtëzakonshme kanë jetë më të keqe dashurore?

Përse femrat e jashtëzakonshme kanë jetë më të keqe dashurore?

Këshilla dhe arsye
Katër rregulla për miqësitë e partnerit me gratë e tjera

Katër rregulla për miqësitë e partnerit me gratë e tjera

Këshilla dhe arsye
Pse tezja mund të quhet “gjysmë nënë”?

Pse tezja mund të quhet “gjysmë nënë”?

Këshilla dhe arsye
Si t’i thuash shoqes së ngushtë që nuk të pëlqen i dashuri i saj?

Si t’i thuash shoqes së ngushtë që nuk të pëlqen i dashuri i saj?

Këshilla dhe arsye
Pagoi 150 mijë euro për të zgjatur këmbët, i bëri qejfin partnerit, por tani është penduar

Pagoi 150 mijë euro për të zgjatur këmbët, i bëri qejfin partnerit, por tani është penduar

Psikoprofil
Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Cikli menstrual dy herë në muaj: Shtatë shkaktarët e këtij fenomeni

Këshilla dhe arsye
Ekzistojnë privilegje nëse jeni të dobëta, mirëpo a jeni ju të kënaqura me kilogramët tuaj?

Ekzistojnë privilegje nëse jeni të dobëta, mirëpo a jeni ju të kënaqura me kilogramët tuaj?

Psikoprofil
Tri këshillat e shëndetit seksual që çdo femër duhet t’i dijë

Tri këshillat e shëndetit seksual që çdo femër duhet t’i dijë

Këshilla dhe arsye
Si mund të gjejë lumturinë një grua tepër e ndjeshme në dashuri?

Si mund të gjejë lumturinë një grua tepër e ndjeshme në dashuri?

Këshilla dhe arsye
Scarlett Johansson zbuloi sekretin e një martese të suksesshme: Pas dy divorceve, ajo kuptoi një gjë vendimtare

Scarlett Johansson zbuloi sekretin e një martese të suksesshme: Pas dy divorceve, ajo kuptoi një gjë vendimtare

Psikoprofil
Po mendon të rikthehesh me ish-in? Ja pesë pyetjet që duhet patjetër t’i bësh vetes!

Po mendon të rikthehesh me ish-in? Ja pesë pyetjet që duhet patjetër t’i bësh vetes!

Këshilla dhe arsye
Ekzistojnë gjashtë tipa të organit gjenital femëror – ndërkaq njërit meshkujt i frikësohen posaçërisht

Ekzistojnë gjashtë tipa të organit gjenital femëror – ndërkaq njërit meshkujt i frikësohen posaçërisht

Këshilla dhe arsye
Gjendja e lidhur me ciklin menstrual që shkakton shqetësim të madh

Gjendja e lidhur me ciklin menstrual që shkakton shqetësim të madh

Psikologji
Cindy Crawford, Naomi Campbell dhe të tjera, rikrijojnë kopertinën ikonë të Vogue 30 vjet më vonë

Cindy Crawford, Naomi Campbell dhe të tjera, rikrijojnë kopertinën ikonë të Vogue 30 vjet më vonë

Psikoprofil
Gjatësia e flokëve flet për ju shumë më tepër se sa mendoni: Flokët mbi supe do të thotë që nuk keni komplekse, po flokët e gjatë?

Gjatësia e flokëve flet për ju shumë më tepër se sa mendoni: Flokët mbi supe do të thotë që nuk keni komplekse, po flokët e gjatë?

Psikoprofil
Përse shumë femra të mençura e joshëse janë ende beqare?

Përse shumë femra të mençura e joshëse janë ende beqare?

Këshilla dhe arsye
Çfarë duhet të bëni kur familja e partnerit nuk ju do? Katër këshilla për të kapërcyer situata të pakëndshme

Çfarë duhet të bëni kur familja e partnerit nuk ju do? Katër këshilla për të kapërcyer situata të pakëndshme

Këshilla dhe arsye
Cilat karakteristika ju bëjnë joshëse në sytë e meshkujve?

Cilat karakteristika ju bëjnë joshëse në sytë e meshkujve?

Këshilla dhe arsye
Si ta kuptoni se hormonet tuaja nuk janë në balancë

Si ta kuptoni se hormonet tuaja nuk janë në balancë

Psikoprofil
Femrat e forta nuk mbështeten në askënd kur duan të kenë sukses

Femrat e forta nuk mbështeten në askënd kur duan të kenë sukses

Këshilla dhe arsye
Mbretëresha e Spanjës zbulon sekretin e figurës së saj të hollë

Mbretëresha e Spanjës zbulon sekretin e figurës së saj të hollë

Psikoprofil
Marilyn Monroe ka shmangur seksin: Ajo ka shkuar në shtrat me të dashurin e saj vetëm nëse duhej patjetër, për një arsye

Marilyn Monroe ka shmangur seksin: Ajo ka shkuar në shtrat me të dashurin e saj vetëm nëse duhej patjetër, për një arsye

Psikoprofil