LAJMI I FUNDIT:

Estetikë - Faqja 2

Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Estetikë
Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Estetikë
Ka publikuar xhirimin e depilimit të hundës – do të dëshironit të bërtisni kur të shihni se si duket

Ka publikuar xhirimin e depilimit të hundës – do të dëshironit të bërtisni kur të shihni se si duket

Estetikë
Kosova në Kongresin më të madh estetik mjekësor në botë

Kosova në Kongresin më të madh estetik mjekësor në botë

Estetikë
Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Estetikë
Cara Delevingne nuk e fshehu psoriazën e saj në “Met Gala 2022″

Cara Delevingne nuk e fshehu psoriazën e saj në “Met Gala 2022″

Estetikë
Të formësuara natyrshëm: Truk prej pesë sekondash për vetulla të përsosura!

Të formësuara natyrshëm: Truk prej pesë sekondash për vetulla të përsosura!

Estetikë
Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Estetikë
Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Estetikë
Parfum, ujë tualeti apo ujë kolonje?

Parfum, ujë tualeti apo ujë kolonje?

Estetikë
“Nuk isha më unë” – Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik

“Nuk isha më unë” – Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik

Estetikë
Megan Thee Stallion shfaqet natyrale, thotë se do të mundohet të mos përdor grim deri në performancën e saj të ardhshme në “Coachella”

Megan Thee Stallion shfaqet natyrale, thotë se do të mundohet të mos përdor grim deri në performancën e saj të ardhshme në “Coachella”

Estetikë
Kourtney Kardashian poston fotografi në rroba banje, pasi tregoi se ka shtuar peshë si pasojë e trajtimit IVF

Kourtney Kardashian poston fotografi në rroba banje, pasi tregoi se ka shtuar peshë si pasojë e trajtimit IVF

Estetikë
Keni këta artikuj në frigorifer, por nuk keni ditur t’i eliminoni qeskat e syve!

Keni këta artikuj në frigorifer, por nuk keni ditur t’i eliminoni qeskat e syve!

Estetikë
Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Estetikë
Disa detaje nga rutina e grimit dhe kujdesit të lëkurës së Rosalias

Disa detaje nga rutina e grimit dhe kujdesit të lëkurës së Rosalias

Estetikë
Courteney Cox thotë se ajo dukej ‘vërtet e çuditshme’ pas ndërhyrjeve kozmetike

Courteney Cox thotë se ajo dukej ‘vërtet e çuditshme’ pas ndërhyrjeve kozmetike

Estetikë
Frizurë dhe makijazh i veçantë për të rënë në sy

Frizurë dhe makijazh i veçantë për të rënë në sy

Estetikë
Është rikthyer trendi i “fytyrave pa vetulla”

Është rikthyer trendi i “fytyrave pa vetulla”

Estetikë
Grimes dëshiron të jetë ‘plotësisht e mbuluar’ me tatuazhe me ‘alien’

Grimes dëshiron të jetë ‘plotësisht e mbuluar’ me tatuazhe me ‘alien’

Estetikë
Chrissy Teigen zbulon tatuazhin e ri në kyçin e dorës

Chrissy Teigen zbulon tatuazhin e ri në kyçin e dorës

Estetikë
LisaRaye McCoy tregon krenarisht se i qëndroi larg operacioneve plastike: Unë jam një grua natyrale

LisaRaye McCoy tregon krenarisht se i qëndroi larg operacioneve plastike: Unë jam një grua natyrale

Estetikë
Ines Basic zbulon sekretet e kirurgjisë kozmetike në një video të sinqertë rreth përdorimit të mbushësve

Ines Basic zbulon sekretet e kirurgjisë kozmetike në një video të sinqertë rreth përdorimit të mbushësve

Estetikë
Christie Brinkley, 67 vjeç, mahnit me paraqitjen në bikini

Christie Brinkley, 67 vjeç, mahnit me paraqitjen në bikini

Estetikë