LAJMI I FUNDIT:

Amerika - Faqja 3

Drogë nën qilimin e çerdhes, vdes 1-vjeçari në Nju Jork

Drogë nën qilimin e çerdhes, vdes 1-vjeçari në Nju Jork

Amerika
Adoleshentët në Las Vegas filmojnë momentin kur me veturë e godasin qëllimshëm për vdekje çiklistin

Adoleshentët në Las Vegas filmojnë momentin kur me veturë e godasin qëllimshëm për vdekje çiklistin

Amerika
Sondazh i ri për zgjedhjet e vitit 2024 – Biden pas tre kandidatëve republikanë Trump, Haley dhe Scott

Sondazh i ri për zgjedhjet e vitit 2024 – Biden pas tre kandidatëve republikanë Trump, Haley dhe Scott

Amerika
Punonjësi i shkollës në SHBA e godet me grusht në kokë 3-vjeçarin autik, e mbajti për këmbësh me kokë poshtë

Punonjësi i shkollës në SHBA e godet me grusht në kokë 3-vjeçarin autik, e mbajti për këmbësh me kokë poshtë

Amerika
Gjenden “mbetjet” e aeroplanit luftarak 100 milionë dollarësh që u zhduk në Karolinën e Jugut pasi një “problem” e detyroi pilotin të hidhej me parashutë

Gjenden “mbetjet” e aeroplanit luftarak 100 milionë dollarësh që u zhduk në Karolinën e Jugut pasi një “problem” e detyroi pilotin të hidhej me parashutë

Amerika
SHBA dhe Irani shkëmbejnë të burgosur, Teheranit do t’i “shkrihen” 6 miliardë dollarë asete

SHBA dhe Irani shkëmbejnë të burgosur, Teheranit do t’i “shkrihen” 6 miliardë dollarë asete

Amerika
Atlanta goditet nga moti i ligë, shoferi ngec brenda veturës nga niveli i ujit – policët i dalin në ndihmë

Atlanta goditet nga moti i ligë, shoferi ngec brenda veturës nga niveli i ujit – policët i dalin në ndihmë

Amerika
E la të prangosur gruan brenda veturës që u përplas nga treni, policja në Kolorado nuk do të shkojë në burg

E la të prangosur gruan brenda veturës që u përplas nga treni, policja në Kolorado nuk do të shkojë në burg

Amerika
Dy pilotë humbën jetën pasi aeroplanët e tyre u përplasën gjatë uljes në garat ajrore në Nevada

Dy pilotë humbën jetën pasi aeroplanët e tyre u përplasën gjatë uljes në garat ajrore në Nevada

Amerika
Një “aksident” e detyroi pilotin të hidhej me parashutë – ushtria amerikane kërkon ndihmë nga publiku për të gjetur aeroplanin luftarak F-35

Një “aksident” e detyroi pilotin të hidhej me parashutë – ushtria amerikane kërkon ndihmë nga publiku për të gjetur aeroplanin luftarak F-35

Amerika
Kishte një armë zjarri me vete, burri proteston jashtë shtëpisë së presidentit Biden në Delaware

Kishte një armë zjarri me vete, burri proteston jashtë shtëpisë së presidentit Biden në Delaware

Amerika
Shmanget tragjedia, amerikani tentoi t’i ikë policisë duke tërhequr zvarrë me veturë njërin prej tyre – shpëton mrekullisht

Shmanget tragjedia, amerikani tentoi t’i ikë policisë duke tërhequr zvarrë me veturë njërin prej tyre – shpëton mrekullisht

Amerika
Djali i El Chapo u ekstradua nga Meksika në SHBA

Djali i El Chapo u ekstradua nga Meksika në SHBA

Amerika
Biden tregoi se çka e shtyu të kandidojë për president në vitin 2020

Biden tregoi se çka e shtyu të kandidojë për president në vitin 2020

Amerika
Biden dhe Zelensky do të takohen javën e ardhshme në Shtëpinë e Bardhë

Biden dhe Zelensky do të takohen javën e ardhshme në Shtëpinë e Bardhë

Amerika
Shkelma, grushte dhe tërheqje flokësh: Përleshje masive ndërmjet nxënësve në një korridor të një shkolle të mesme në Florida

Shkelma, grushte dhe tërheqje flokësh: Përleshje masive ndërmjet nxënësve në një korridor të një shkolle të mesme në Florida

Amerika
Djali i Joe Bidenit, Hunter akuzohet për armëmbajtje pa leje

Djali i Joe Bidenit, Hunter akuzohet për armëmbajtje pa leje

Amerika
Punonjësit e aeroportit të Miamit kapen duke vjedhur para nga valixhet e pasagjerëve

Punonjësit e aeroportit të Miamit kapen duke vjedhur para nga valixhet e pasagjerëve

Amerika
Lirohet nga burgu gruaja e El Chapo

Lirohet nga burgu gruaja e El Chapo

Amerika
Ishte arratisur nga burgu duke “ecur si gaforre në mur”, kapet vrasësi që kërkohej për dy javë në Pensilvani

Ishte arratisur nga burgu duke “ecur si gaforre në mur”, kapet vrasësi që kërkohej për dy javë në Pensilvani

Amerika
Eksperti i UFO-ve shfaq “kufomat e alienëve” para Kongresit meksikan

Eksperti i UFO-ve shfaq “kufomat e alienëve” para Kongresit meksikan

Amerika
Dhoma e Përfaqësuesve do të hapë hetim ndaj Bidenit

Dhoma e Përfaqësuesve do të hapë hetim ndaj Bidenit

Amerika
Po u përgjigjej pyetjeve të gazetarëve, zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë ndërpret befasisht konferencën për shtyp të Bidenit

Po u përgjigjej pyetjeve të gazetarëve, zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë ndërpret befasisht konferencën për shtyp të Bidenit

Amerika
Nuk janë skena të filmit, por rrugët e Filadelfisë – njerëzit e droguar shihen të shtrirë sikur të ishin ‘zombie’

Nuk janë skena të filmit, por rrugët e Filadelfisë – njerëzit e droguar shihen të shtrirë sikur të ishin ‘zombie’

Amerika