LAJMI I FUNDIT:

Ngjarje - Faqja 4

Veturën e vjedhur, 14-vjeçari e përplasi për një Lamborghini Urus

Veturën e vjedhur, 14-vjeçari e përplasi për një Lamborghini Urus

Ngjarje
Skender Potera nuk njeh limite

Skender Potera nuk njeh limite

Ngjarje
McLaren 600LT i modifikuar nga Hennessey, ia doli ta tejkalonte një 720S

McLaren 600LT i modifikuar nga Hennessey, ia doli ta tejkalonte një 720S

Ngjarje
Aksident mes Porsche 911 GT2 RS dhe Pagani Huayra BC, dëme të mëdha në të dy makinat e rralla

Aksident mes Porsche 911 GT2 RS dhe Pagani Huayra BC, dëme të mëdha në të dy makinat e rralla

Ngjarje
Lamborghini më i shtrenjtë ndonjëherë që është shitur në ankand, arrin dyfishin e çmimit me të cilin doli në shitje

Lamborghini më i shtrenjtë ndonjëherë që është shitur në ankand, arrin dyfishin e çmimit me të cilin doli në shitje

Ngjarje
Lëvizjet e shkathëta të Aston Martin DB5 në skenat aksion të filmit për James Bond

Lëvizjet e shkathëta të Aston Martin DB5 në skenat aksion të filmit për James Bond

Ngjarje
Rimac C_Two: Kështu duket kur një veturë elektrike 2 milionë dollarëshe përplaset për muri

Rimac C_Two: Kështu duket kur një veturë elektrike 2 milionë dollarëshe përplaset për muri

Ngjarje
Koenigsegg Regera arriti rekord për vozitjen deri në 400 kilometra në orë dhe kthimin në zero

Koenigsegg Regera arriti rekord për vozitjen deri në 400 kilometra në orë dhe kthimin në zero

Ngjarje
Rrugëve të Romës parakaluan 80 Ferrari klasikë, për të festuar përvjetorin e themelimit të kompanisë italiane

Rrugëve të Romës parakaluan 80 Ferrari klasikë, për të festuar përvjetorin e themelimit të kompanisë italiane

Ngjarje
Makinat BMW që dyshohet se janë të prodhuara në mënyrë misterioze në Rusi

Makinat BMW që dyshohet se janë të prodhuara në mënyrë misterioze në Rusi

Ngjarje
E ardhmja e Panairit të Frankfurtit në dyshim, të paktën në formatin aktual

E ardhmja e Panairit të Frankfurtit në dyshim, të paktën në formatin aktual

Ngjarje
Bleu një Lamborghini për gjysmë milioni dollarë, “nuk e gëzoi” as edhe një ditë

Bleu një Lamborghini për gjysmë milioni dollarë, “nuk e gëzoi” as edhe një ditë

Ngjarje
Gara automobilistike në Kroaci, ndër fituesit edhe tre garues nga Kosova

Gara automobilistike në Kroaci, ndër fituesit edhe tre garues nga Kosova

Ngjarje
Volkswagen ID. R kaloi me shpejtësi nëpër rrugën më të vështirë në botë

Volkswagen ID. R kaloi me shpejtësi nëpër rrugën më të vështirë në botë

Ngjarje
Liridon Kalenderi i FASK doli i pari në treningun e sotëm të garave malore në Kroaci

Liridon Kalenderi i FASK doli i pari në treningun e sotëm të garave malore në Kroaci

Ngjarje
Reprezentacioni i Kosovës kaloi kontrollin teknik, gati për garën automobilistike malore në Kroaci

Reprezentacioni i Kosovës kaloi kontrollin teknik, gati për garën automobilistike malore në Kroaci

Ngjarje
Merkel hap panairin në Frankfurt, “provon” veturën e parë elektrike të VW – aktivistët mjedisorë “kishin përgatitur një befasi”

Merkel hap panairin në Frankfurt, “provon” veturën e parë elektrike të VW – aktivistët mjedisorë “kishin përgatitur një befasi”

Ngjarje
Panairi i veturave në Frankfurt hapet për publikun – bëhen të ditura detajet e ngjarjes

Panairi i veturave në Frankfurt hapet për publikun – bëhen të ditura detajet e ngjarjes

Ngjarje
Të premten fillon gara automobilistike, garuesit nga Kosova nisen drejt Kroacisë

Të premten fillon gara automobilistike, garuesit nga Kosova nisen drejt Kroacisë

Ngjarje
Detyroi policët ta ndjekin me 220 kilometra në orë, megjithëse ende ishte duke e mësuar vozitjen

Detyroi policët ta ndjekin me 220 kilometra në orë, megjithëse ende ishte duke e mësuar vozitjen

Ngjarje
Mirëmban makinën e prodhuar para 22 vitesh, e përdorë gjatë tërë kohës

Mirëmban makinën e prodhuar para 22 vitesh, e përdorë gjatë tërë kohës

Ngjarje
Tesla Model 3 më e mirë për nevoja policore se sa Dodge Charger

Tesla Model 3 më e mirë për nevoja policore se sa Dodge Charger

Ngjarje
Tejkalohet rekordi i shpejtësisë që e shënoi Jaguar

Tejkalohet rekordi i shpejtësisë që e shënoi Jaguar

Ngjarje
FASK merr pjesë me nëntë garues në garën malore që zhvillohet në Buzet të Kroacisë

FASK merr pjesë me nëntë garues në garën malore që zhvillohet në Buzet të Kroacisë

Ngjarje