LAJMI I FUNDIT:

Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”

Capital T shpërndan në rrjete sociale një video të Luiz Ejllit duke kënduar hitin e tij “U bo vonë”

Banorët në Big Brother VIP Albania ditën e sotme (e premte) kanë bërë 90 ditë në shtëpi.

Reklama

Me këtë rast atyre i është organizuar një festë madhështore në pishinë, ku kishte edhe DJ.

Konkurrentët u argëtuan mjaft shumë me njëri-tjetrin, kërcyen e madje kënduan edhe disa hite të mëdha.

Foto: Screenshot/Facebook

Në një moment është parë Luiz Ejlli duke interpretuar këngën “U bo vonë” të artistit Capital T.

Kjo është shpërndarë edhe nga reperi në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ku duket se e ka pëlqyer këtë performancë të artistit shkodran.

Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë
Lexo po ashtu Banorët e Big Brother VIP Albania festojnë ditën e 90-të në shtëpi me një festë në pishinë

“Shumë vonë”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

Foto: Screenshot/Facebook

Luizi ndërkohë është parë duke kënduar edhe projektet e Ghetto Geasyt, gjersa ky i fundit e shpërndau sërish në rrjete sociale dhe e quajti ‘Luiz Baba’.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, Ejlli ka fituar zemrat e gjithë publikut anë e mbanë trojeve shqiptare dhe jo vetëm. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori