0Shares

Milani do të ketë nevojë për shumë fat nëse dëshiron ta eliminojë Barcelonën në sfidën e radhës të Ligës së Kampionëve, thotë Fabio Capello.

Trajneri i përfaqësueses së Rusisë ka drejtuar skuadra të kreut edhe në La Liga edhe në Serie A, dhe mendon se dallimi në mes të Rossonerëve dhe Blaugranëve është i dukshëm.

“Milani ka nevojë për pak fat. Ka shumë dallime për momentin në mes të Barcelonës dhe Milanit dhe, në fakt, në mes të Barcelonës edhe ekipeve të tjera”, ka thënë Capello për Sky Sport 24. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)