LAJMI I FUNDIT:

“Ça ishte kjo? Kallash”, momenti kur të shtënat drejt Top Channel u dëgjuan ‘live’ në BBVA

“Ça ishte kjo? Kallash”, momenti kur të shtënat drejt Top Channel u dëgjuan ‘live’ në BBVA

Teksa transmetimi i drejtpërdrejt ishte duke vazhduar dhe ishte duke ndodhur një bisedë mes banorëve në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Albania, janë dëgjuar krisma armësh.

Reklama

Nga kjo u befasuan edhe tre banorët që ishin jashtë Nita Latifi, Kris Aliaj dhe Qetsor Ferunaj, teksa ky i fundit iu përgjigj pyetjeve të banorëve tjerë duke thënë se këto krisma ishin nga arma automatike “Kallash”.

Shtëpia e BBVA nuk është larg ndërtesës së Top Channel, kompani që e organizon edhe këtë program.

Të shtëna drejt ndërtesës së Top Channel, vritet roja i sigurisë
Lexo po ashtu Të shtëna drejt ndërtesës së Top Channel, vritet roja i sigurisë

Pak minuta më vona u konfirmua nga Polica e Shtetit të Shqipërisë, se të shtënat ishin drejt ndërtesës së TCh dhe se nga nga këto të shtëna është vrarë edhe një nga rojat e sigurisë së ndërtesës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori