0Shares

Britney Spears ka mohuar të ketë probleme në lidhjen e saj me të fejuarin Jason Trawick duke thënë se pranë tij ndjehet e sigurt.

Këngëtarja i ka thënë revistës People se ky vit për të ka qenë i bukur dhe se Trawick e ka bërë një femër të lumtur.

“Më mahnit fakti që Jason më bën të ndjehem e mbrojtur dhe e dashur në çdo situatë”, ka deklaruar Britney, e cila ka dy martesa të dështuara pas vetes, me Jason Alexander dhe Kevin Federline. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)