0Shares

Princesha e muzikës pop, Britney Spears, ka bërë një ndryshim në dukjen e saj.

E njohur për pamjen e saj bionde, këngëtarja është shfaqur si brune atraktive në evenimentin e përvitshëm të Elton John.

Ajo kishte të veshur një fustan të Michale Cincos dhe këpucë Saint Laurent.

Kjo nuk është hera e parë që Britney bëhet brune. Të njëjtën gjë e ka bërë edhe në vitet 2006, 2007 dhe 2008. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)