0Shares

Sulmuesi i Milanit, Bojan Krkic, mund të rikthehet te Barcelona në vitin 2013, gjithnjë sipas babait të futbollistit.

Sulmuesi iu shit Romës për 12 milionë euro dhe më pas u huazua te Milani për këtë sezon. Ai ka dështuar të tregojë formën më të mirë dhe duket se Barca do ta shfrytëzojë opsionin për ta kthyer atë.

“Ai është në një situatë të privilegjuar sepse ai u takon dy eipeve prej më të mëdha në botë. Por, nuk mund të përjashtoj një rikthim të tij te Barcelona”, ka thënë babai i sulmuesit.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)