0Shares

Skuadra e fundit të tabelën e Serie A, Siena, ka regjistruar fitore minimale kundër Sampdorias.

Heroi i takimit ishte sulmuesi shqiptar, Erjon Bogdani, i cili shënoi golin e fitores (71’).

35-vjeçari u inkuadrua në fushë në pjesën e dytë (64’) dhe nuk iu desh shumë kohë që ta shënonte golin me vlerën tri pikë.

Siena është e fundit në tabelë me 14 pikë pas 21 xhirosh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)