0Shares

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen.

Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente.

Ajo shfaqet e tëra në të zezë dhe duket bukur e provokative.

Megjithatë, edhe kjo dukje e Bleonës zgjoi një varg polemikash në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi edhe këngën e re “Wicked Love”, pas një fushate të re negative kundër saj.

Bleona rrëmbeu vëmendjen së fundmi me paraqitjen e saj skandaloze në Oscars.

Ajo doli tërësisht e zhveshur duke zbuluar plotësisht gjoksin, e me këtë sgiuroi edhe vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)