LAJMI I FUNDIT:

Bleona Qereti dhe Azis anulojnë duetin (Video)

Bleona Qereti dhe Azis anulojnë duetin (Video)

Ishte paralajmëruar një duet mes Bleona Qeretit, dhe këngëtarit kontravers bullgar Azis.

Reklama

Muaji në të cilin pritej të lansohej ky bashkëpunim ishte shtatori, por mesa duket një gjë e tillë nuk do të ndodh.

Kjo për fajin se Bleona nuk është paraqitur në kohë, për të ardhur në studion e regjistrimit të këngës në Bullgari.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Azis vazhdon të jetë këngëtari më i paguar në Ballkan, ndërsa Bleona ka kohë që nuk ka sjell diçka të re.

Këtë vit, ajo ishte prezente në Bullgari në xhirimet e një filmi, për të cilin ende nuk ka dalë asnjë detaj se kur do të lansohet. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori