Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të.

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

View this post on Instagram

#birthday #girl #aunaturel #cabosanlucas #loscabos

A post shared by Bleona (@bleona) on May 14, 2019 at 10:06pm PDT

Për të festuar këtë vit jubile, Bleona ka zgjedhur një lokacion mjaft luksoz, dhe bëhet fjalë për Las Ventanas al Paraiso.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky vend ndodhet në pjesën jugore të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, gjersa përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, Bleona duket se po ia kalon si më së miri në përvjetorin e saj të ditëlindjes.

View this post on Instagram

Viva #Mexico #happybirthday to me 💕

A post shared by Bleona (@bleona) on May 14, 2019 at 3:16pm PDT

“Viva Mexico, shumë urime ditëlindjen për mua”, shkruan ajo në mbishkrimin e një prej imazheve, ndërsa shfaqet mjaft atraktive.

Kujtojmë që Bleona ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme në trevat shqiptare dhe jo vetëm, teksa tash e sa vite e zhvillon aktivitetin e saj në tregun amerikan. /Telegrafi/