Koha e artë për adhuruesit e lojërave online ka ardhur, sepse ata e dinë mirë rëndësinë e pajisjeve të duhura për shpejtësi dhe adrenaline gjatë lojës.

Kësaj radhe për Black Friday, Electro Fox po shpërblen të gjithë gejmerat duke ofruar me zbritje një gaming PC e veç kësaj zbritje jo do të keni mundësi t’i merrni falas një palë dëgjuese HyperX Cloud ll.

Ky gaming PC ka këto specifika:

iGame GeForce RTX 3060 bilibili E-sports Edition OC 12G

ASRock H510M-HVS R2.0

G.Skill Aegis 16GB DDR4 (2x8GB) 3000 C16

Kingston SSD NV1 500GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4

PSU 500W White Shark Captain 80Plus RGB

Cooler Master MasterBox MB311LARGB Tempered Glass

LC-Power LC-CC-120-ARGB-PRO

Nga 1,250 euro në vetëm 1,100 euro + dëgjuese falas, oferta kurrë nuk ka qenë më e mirë, nxitoni dhe përfitoni nga oferta.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Electrofox

E-mail: info@electrofox-ks.com

Nr.tel: 043 804 349