0Shares

Trajneri i Athletic Bilbaos, Marcelo Bielsea, ua ka shuar shpresat ekipeve si Juventusi dhe vet Fernando Llorentes, duke thënë se sulmuesi nuk do të largohet në janar nga klubi, nëse ndodh që ai të jetë gjallë.

Llorente kishte deklaruar më herët gjatë ditës se do të largohet në janar duke alarmuar skuadrat e interesuara për të që të hidhen në veprim.

“Situata është ajo që është. Nëse unë jam gjallë, Llorente nuk do të largohet dhe këtë e ka vendosur klubi. Ky është pozicion i vendosur dhe presenca e tij na jep veçanti. Unë kam dhënë mendimin tim, të gjithë kanë dhënë mendimin e tyre, nuk dua të shtoj asgjë”, ka thënë Bielsa.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)