0Shares

Këngëtari amerikan Justin Bieber raportohet se ka pasur aferë me këngëtaren Rihanna.

Sipas mediave amerikane, Bieber dhe Rihanna, kanë pasur raporte romantike në fillim të lidhjes së Justin me Selena Gomez.

Burimi i afërt me dyshen pohon se 18-vjeçari kishte flirtuar me Rihannan gjatë një ndeshje basketbollistike në Los Anglees në shkurtin e vitit 2011, dhe më pas kanë pasur një aferë të shkurtër.

“Selena ka qenë plotësisht e tmerruar pasi kjo kishte ndodhur në shkurt të vitit 2011. Aso kohe ajo dhe Justin ishin në lidhje për disa muaj, dhe sapo e kishin bërë publike atë”, ka thënë burimi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)