0Shares

Këngëtarja amerikane, Beyonce, ka zbuluar se ajo dëgjon këngën “Make Love To Me”, para se të shkojë në shtrat me bashkëshortin, Jay-Z.

Beyonce ka zbuluar disa detaje të jetës së saj private për GQ, duke pranuar se e dëgjon këngën “Make Love To Me” nga Rick Jamez, para se të shtrihet në shtrat me bashkëshortin e saj reper.

“Nëse unë jam e frikësuar, jeni edhe ju të frikësuar dhe më lejoni që të shkoj në shtëpi, të lirohem. Mendoj se duhet të dëgjoj këngën “Make Love To Me” dhe të bëj dashuri me bashkëshortin tim”, ka theksuar Beyonce prapa skenave të fotosesionit.

Beyonce dhe Jay-Z janë të martuar që nga viti 2008 dhe në janar Beyonce solli në jetë fëmiun e tyre të parë, “Blue Ivy Carter”.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)