0Shares

Beyonce Knowles beson se miqësia e saj me burrin Jay-Z është çelësi i suksesit të martesës së tyre.

Këngëtarja e hitit “Single Ladies” dhe krijuesi i hitit “99 Problems” kanë qenë miq për vite para se të fillojnë lidhjen dhe Beyonce, 31-vjeçare, mendon se miqësia është faktori kyçë në martesën e tyre të fuqishme.

“Ne ishim miq fillimisht për një vit e gjysmë para se të dalim në takime. Ne ishim në telefon për një vit e gjysmë, dhe e gjithë kjo bazë është aq e rëndësishme për lidhjen. Vetëm të kesh dikë që e pëlqeni është aq e rëndësishme, dhe dikë që është i sinqertë”.

“Nuk do të jem femra që jam nëse nuk do të shkoja në shtëpi te ai njeri. Kjo thjesht më jep një mbështetje të madhe. Ai më ka ndihmuar në shumë nivele”, ka thënë Beyonce. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)