0Shares

Rafael Benitez është i pakënaqur me lojtarët e tij pasi Chelsea lëshoi avantazhin prej dy golash, për të barazuar në shtëpi ndaj Southampton, dhe për të ngecur 13 pikë prapa liderit të tabelës, Manchester United.

“Ne duhet të jemi më klinik. Ne kishim situata ku duhej të shënonim dhe nuk e bëmë. U thash lojtarë në pauzë, ‘Ne duhet ta shënojmë golin e tretë’, por ne nuk i shfrytëzuam shanset që kishim”.

“Në pjesën e dytë ne nuk arritëm ta menaxhojmë lojën. Ne nuk i shfrytëzuam shanset dhe u dhamë atyre shpresa që të mund të shënojnë, dhe ata e bënë”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)