0Shares

Sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, nuk do të luajë më për trajnerin e Juventusit, Antonio Conte.

Danezi është i huazuar te Juventusi deri në fund të sezonit dhe është duke u rikuperuar nga lëndimi në ijë.

Por, Gazzetta dello Sport shkruan se Conte nuk do ta mendojë zgjidhjen e Bendtner edhe kur ai të rikthehet nga lëndimi, pasi është ndarë i zhgënjyer pas arrestimit të tij në Danimarkë për vozitje në gjendje të dehur.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)